Щоденник датований A5 Buromax Base (Miradur) L2U Чорний (BM.2108-01)

  • Торгова марка: Buromax
  • Артикул: BM.2108-01
  • В наявності : 164
  • Пакування : 20
  • 325.00 грн 258.93 грн

Щоденник BUROMAX - це завжди широкий вибір різноманітних обкладинок і кольорів. Ми знайдемо підхід до серця кожного покупця! Щоденник BASE виготовлений з якісного бумвініла з твердою обкладинкою і поролоном, ідеально підходить для тиснення сліпим методом.

Незмінна класика в щоденниках з функціональний внутрішнім блоком і срібним ляссе.

Внутрішній блок: офсетний папір білого кольору щільністю 65 г / м²

Друк блоку в 2 кольори: сірий і бордовий Три мови: українська, російська, англійська Лист для внесення персональних даних

Календарі на 2021 - 2024 роки. Планінг на 2022 рік. Організатор часу з 7:00 до 21:00. Субота і неділя - вертикальне розташування на одній сторінці.

Інформаційно-довідковий блок: національні свята і пам'ятні дати, знаки зодіаку, телефонні коди країн СНД, літерні автомобільні коди країн, таблиця відстаней між обласними центрами України, довідник систем вимірювання, міжнародні знаки відповідності, знаки догляду за одягом Алфавітна книга для внесення контактів Сторінка для внесення пам'ятних дат Карти України і Світу на форзацах Щоденник BUROMAX формату А5 - це вибір, перевірений часом, найпопулярніший формат для незамінного помічника в плануванні Вашого робочого дня.

Упакований в прозорий пакет. На цій моделі щоденника можливо тиснення як сліпим методом, так і методом фольгування.

Вид Щоденник
Тип Датований
Формат A5
Колір Чорний
Торгова марка Buromax