Умови користування сайтом. Політика конфіденційності.

Ласкаво просимо на сайт компанії «Ромус». Перед використанням сайту уважно прочитайте умови, зазначені нижче. Якщо ви не погоджуєтесь з умовами, просимо вас не використовувати цей сайт. Компанія може вносити зміни до умов користування, що набувають  чинності з моменту їх розміщення на сайті. Просимо Вас періодично переглядати  умови користування на випадок внесення змін.

Користування сайтом

Сайт Romus.ua (далі «Ромус») дозволяє вам переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях. Заборонено змінювати матеріали цього Сайту, а також поширювати або демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або в комп'ютерних мережах заборонено.

Відмова від відповідальності

Ромус в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали та послуги, що надаються на цьому Сайті, а також у згадані в них продукти та ціни. У разі, якщо матеріали та послуги на цьому Сайті застаріють, Ромус не зобов'язаний оновлювати їх. Ромус за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки (включно з, але не обмежуючись збитком від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.

Реєстрація на сайті

Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе і свої контактні дані. У результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на Сайті.

Зворотний зв'язок і коментарі

Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, не суперечить моральним нормам, не порушує авторські права, не пропагує ненависть і/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, не містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином не порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення Ромус може видаляти без вашої на те згоди. Ромус не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.

Використання персональних даних

Ромус приймає всі необхідні міри, щоб зберегти вашу персональну інформацію конфіденційною та захищеною. Ваші персональні дані використовуються тільки з тією метою, з якою ви їх надаєте. Ця інформація також використовується для адміністрування, підтримки та організації зворотного зв’язку, а також для запобігання порушенням конфіденційності, правових норм або умов договорів. Ромус ніколи не передасть ваші персональні дані стороннім компаніям. Ви маєте право на видалення, виправлення чи уточнення персональної інформації за вашим запитом.